Вітаємо викладачів Факультету економіки та менеджменту!

Почесні відзнаки з нагоди 60-річчя Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
отримали викладачі Факультету економіки та менеджменту: завідувачка кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, к.е.н., доцентка Білоус Ольга Степанівна, завідувачка кафедри менеджменту та адміністрування, д.е.н., професорка Кирич Наталія Богданівна, професорка кафедри економіки та фінансів, д.е.н., доцентка Крамар Ірина Юріївна.
Вручав нагороди народний депутат України, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Володимир Гевко
Щиро вітаємо наших колег!

Продовжувати читання Вітаємо викладачів Факультету економіки та менеджменту!

Нові знання для освоєння майбутньої професії

Студенти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з к.е.н., ст.викл. Подвірною Т.В. Tetiana Podvirna та к.е.н., доц. Химич І.Г. Iryna Khymych відвідали ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», яке є світовим виробником кабельно-провідникової продукції для автомобілів, а також підприємством з іноземними інвестиціями.

Продовжувати читання Нові знання для освоєння майбутньої професії

Перемога у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Пишаємося нашими студентами! ??? Бажаємо Mariana Pelcher успіхів та натхнення до наступних перемог!???

19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків, нагородження учасників та урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у ТНЕУ.

Продовжувати читання Перемога у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

ФЕМ перемогли у проекті “Ніч на болоті”

7-8- травня студенти Факультету економіки та менеджменту взяли участь у проекті “Ніч на болоті” і здобули одразу Дві Перемоги!
Взаємодія студдекана Мар’яни Пельчер (Mariana Pelcher), капітана команди Валерії Жарко (Valeriia Zharko) та учасників: Дмитро Тиж, Панченко Катя, Оринчак Ангеліна, Гринюк Іван, Іваник Наталя, Протасевич Юрій та Гуменний Андрій зробили те, що було неминучим – Перемогли!???

Продовжувати читання ФЕМ перемогли у проекті “Ніч на болоті”

На крок ближче до майбутньої професії

Студенти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами – к.е.н., доц. Наталією Тимошик, к.е.н., доц. Іриною Химич, к.е.н., ст.викл. Тетяною Подвірною відвідали Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк».

Продовжувати читання На крок ближче до майбутньої професії

Кафедра економіки та фінансів ТНТУ ім. І. Пулюя — це ВАШ КЛЮЧ ДО УСПІХУ, адже тут працює потужна і дієва команда однодумців!?‍??
Сьогодні на кафедрі підводили підсумки проведених заходів та відзначили активних учасників ІI-го Міжнародного студентського наукового форуму «Креативна економіка очима молоді» і ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції</B> «Формування механізму зміцнення конкурентних позицій національних економічних систем у глобальному, регіональному та локальному вимірах» .
?Студенти та викладачі ділилися враженнями за приємним чаюванням.☕️

Юлія Мосейко здобула титул першої віце-міс на 10-му ювілейному конкурсі краси “Міс Тернопіль 2019

Наша талановита студентка навчається одразу на двох спеціальностях – спеціальності 275 “Транспортні технології” (денна форма) та спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” (заочна форма).?

Продовжувати читання Юлія Мосейко здобула титул першої віце-міс на 10-му ювілейному конкурсі краси “Міс Тернопіль 2019

Міжнародна робітня «Економічні еліти України і Центрально-Східної Європи: порівняльно-історична перспектива»

Кафедра нової і новітньої історії України і програма економічних історичних cтудій запрошують на міжнародну робітню «Економічні еліти України і Центрально-Східної Європи: порівняльно-історична перспектива». Мета робітні – започаткувати міждисциплінарний діалог щодо проблематики економічних еліт у Центрально-Східній Європі у порівняльно-історичній перспективі. Питання впливу економічних еліт на політику, економіку, соціальну структуру та культуру буде центральним для дискусій під час робітні. Спеціальна увага буде приділена публічному сприйняттю багатства й економічної влади. Участь у робітні візьмуть економічні історики та економісти з України, США, Великої Британії, Німеччини, Данії, Італії, Польщі та Угорщини.

Місце проведення: УКУ, вул. Козельницька 2а, ауд. 424

Дата: 29 березня, 9:00-18:00

https://www.facebook.com/events/2204466153202046/