Факультет економіки та менеджменту успішно провів І міжнародну науково-практичну конференцію «Трансформація бізнесу для сталого майбутнього: дослідження, діджиталізація та інновації»

28 – 29 жовтня 2021 року  в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулась онлайн-конференція, присвячена актуальним проблемам функціонування бізнесу в сучасних трансформаційних умовах. Проблема існування та розвитку бізнесу в ситуації сучасного простору, обтяженого загрозами всесвітньої пандемії та потребами швидкої адаптації, змін, співмірних ритму сучасного життя є надзвичайно важливою.

В роботі онлайн-конференції взяли участь 22 доповідача з 12 науково-освітніх закладів, а також представництв від бізнесу та влади України, Польщі, Угорщини, Боснії та Герцоговини, Румунії, Індії, налаштованих на повноцінний діалог з метою дослідження та формування оптимального для бізнесу простору реалізації та шляхів його трансформації.

Основними тематичними напрямками роботи конференції були:

  1. Трансформація суспільного виробництва та бізнес-процесів у контексті сталого розвитку.
  2. Індустрія 4.0: діджиталізація процесів управління бізнесом.
  3. Економіка знань як напрям інноваційного розвитку.
  4. Роль публічної влади у сучасних суспільно-політичних процесах.
  5. Інноваційна трансформація бізнес-структур як інструмент подолання наслідків COVID

Пленарне засідання розпочала модераторка конференції, декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент Ціх Галина Володмирівна, яка наголосила на доцільності проведення такої зустрічі, зважаючи на потреби бізнесу відповідати рівню інновацій, проривних технологій, конкурентної спроможності ринку ХХІ ст.

Відкрив пленарне засідання вітальним словом проректор з наукової роботи, д.т.н., професор Марущак Павло Орестович. Аналізуючи складну ситуацію, в контексті якої змушений функціонувати сучасний бізнес, він акцентував увагу на широкій сфері питань та проблем, що їх зачепила тематика конференції, а також на кількості наукових статей, поданих до участі, що є безпосереднім доказом вагомості розглянутої теми на конференції.

На пленарному засіданні виступили такі почесні спікери:

Володимир Гевко, народний депутат України

Віталій Кудлак, Голова Кременецької РДА, к.е.н., доцент, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;

Анетта Зелінська, професор Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща);

Тадеуш Вавак, Dr. Hab., професор Ягелонського університету (Республіка Польща);

Ніна Чала, доктор наук з державного управління, професор, Національний університет «Києво-Могилянська Академія»;

Олена Панухник, завідувачка кафедри економіки та фінансів, д.е.н., професор,
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;

Зіновій Безкоровайний, начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, (2020-2021 р.);

Тарас Демкура, Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати – ICC Ukraine, бізнесмен, меценат.

Цікаві дискусії та доповіді супроводжували конференцію і у другий день.

Організатори конференції щиро дякують усім, хто долучився до проведення цієї важливої наукової зустрічі та сподіваються на подальшу співпрацю в рамках вирішення питань, присвячених «Трансформації бізнесу для сталого майбутнього».

Загалом, у конференції прийняло участь більше 200 учасників, 77 статей подано до друку.

Переглянути відеозапис виступів з ICBuTS 2021 можна на сторінці Факультету економіки та менеджменту у соціальних мережах.

 

 

Вітаємо викладачів Факультету економіки та менеджменту!

Почесні відзнаки з нагоди 60-річчя Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
отримали викладачі Факультету економіки та менеджменту: завідувачка кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, к.е.н., доцентка Білоус Ольга Степанівна, завідувачка кафедри менеджменту та адміністрування, д.е.н., професорка Кирич Наталія Богданівна, професорка кафедри економіки та фінансів, д.е.н., доцентка Крамар Ірина Юріївна.
Вручав нагороди народний депутат України, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Володимир Гевко
Щиро вітаємо наших колег!

Continue reading

Нові знання для освоєння майбутньої професії

Студенти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з к.е.н., ст.викл. Подвірною Т.В. Tetiana Podvirna та к.е.н., доц. Химич І.Г. Iryna Khymych відвідали ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», яке є світовим виробником кабельно-провідникової продукції для автомобілів, а також підприємством з іноземними інвестиціями.

Continue reading

Перемога у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Пишаємося нашими студентами! ??? Бажаємо Mariana Pelcher успіхів та натхнення до наступних перемог!???

19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків, нагородження учасників та урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у ТНЕУ.

Continue reading

ФЕМ перемогли у проекті “Ніч на болоті”

7-8- травня студенти Факультету економіки та менеджменту взяли участь у проекті “Ніч на болоті” і здобули одразу Дві Перемоги!
Взаємодія студдекана Мар’яни Пельчер (Mariana Pelcher), капітана команди Валерії Жарко (Valeriia Zharko) та учасників: Дмитро Тиж, Панченко Катя, Оринчак Ангеліна, Гринюк Іван, Іваник Наталя, Протасевич Юрій та Гуменний Андрій зробили те, що було неминучим – Перемогли!???

Continue reading

На крок ближче до майбутньої професії

Студенти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами – к.е.н., доц. Наталією Тимошик, к.е.н., доц. Іриною Химич, к.е.н., ст.викл. Тетяною Подвірною відвідали Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк».

Continue reading

Кафедра економіки та фінансів ТНТУ ім. І. Пулюя — це ВАШ КЛЮЧ ДО УСПІХУ, адже тут працює потужна і дієва команда однодумців!?‍??
Сьогодні на кафедрі підводили підсумки проведених заходів та відзначили активних учасників ІI-го Міжнародного студентського наукового форуму «Креативна економіка очима молоді» і ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції</B> «Формування механізму зміцнення конкурентних позицій національних економічних систем у глобальному, регіональному та локальному вимірах» .
?Студенти та викладачі ділилися враженнями за приємним чаюванням.☕️

Юлія Мосейко здобула титул першої віце-міс на 10-му ювілейному конкурсі краси “Міс Тернопіль 2019

Наша талановита студентка навчається одразу на двох спеціальностях – спеціальності 275 “Транспортні технології” (денна форма) та спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” (заочна форма).?

Continue reading