Гуртожитки

Для поселення в гуртожиток необхідно виконати наступні кроки:

1) При подачі оригіналів документів у відбірковій комісії вказати, що вам необхідний гуртожиток і написати заяву на поселення.

2) В період, зазначений на сайті , абітурієнти зараховані у бакалаврат повинні звернутись до адміністрації студентського містечка для укладення договору на проживання за адресою корпус № 8, вул. Гоголя, 8, 2-й поверх, ауд. 21а.

З собою мати паспорт та копії квитанцій про оплату (крім осіб, які претендують на пільги). Розмір оплати для для пільгових категорій уточнюється у студмістечку при поданні підтверджуючих документів.

3) Для вступників-пільовиків: Студенти, абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, особи з їх числа, а також студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків, особи, визнані учасниками бойових дій забезпечуються гуртожитком безкоштовно, при поданні в студмістечко документів, що підтверджують пільги. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи забезпечуються гуртожитком з пільговою оплатою 50% від повної суми, при поданні в студмістечко документів, що підтверджують пільги.

Після отримання в студмістечку ордеру на поселення в гуртожиток необхідно передати коменданту гуртожитку наступні документи:

  • Ордер на поселення
  • Фото розміром 3Х4 (3 шт.)
  • Довідка з шкірно-венеричного диспансеру про проходження огляду в дерматолога дійсна 14 днів (можна пройти за адресою вул. Князя Острозького, 37, Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер)
  • Довідка про проходження флюорографічного обстеження дійсна 1 рік (можна пройти за адресою вул. Князя Острозького, 6Тернопільська міська комунальна поліклініка)

Отримати ключі від кімнати у коменданта гуртожитку.